Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Dailyraščio paroda „Ačiū Tau, Mokytojau“, skirta Tarptautinei mokytojų dienai.

Dailyraščio paroda „Ačiū Tau, Mokytojau“, skirta Tarptautinei mokytojų dienai.

Spalio mėnesį Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyksta dailyraščio paroda „Ačiū Tau, Mokytojau“, skirta Tarptautinei mokytojų dienai.

Parodoje dalyvauja Šiaulių miesto „Santarvės“ gimnazijos, „Juventos“, „Sandoros“, Gytarių, Medelyno, Salduvės, Rėkyvos progimnazijų, jėzuitų ir logopedinės mokyklų, „Saulės“ ir Centro pradinių mokyklų, Alytaus „Drevinuko“ mokyklos – darželio, Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centro, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokyklos ir Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos, Kretingos rajono Vydmantų gimnazijos, Pakruojo rajono Linkuvos ir Žeimelio gimnazijų, Rozalimo pagrindinės mokyklos, Panevėžio Velžio gimnazijos, Telšių „Germanto“ progimnazijos, Radviliškio rajono Grinkiškio J. Poderio gimnazijos, Pakalniškių pagrindinės mokyklos, Baisogalos mokyklos – darželio Pakiršinio skyriaus 3 – 4 klasių mokiniai.

Kiekvienas dailyraščio parodos darbelis savitas, patrauklus ir įdomus savo rašto kultūra ir braižu. Tai pati šilčiausia pradinukų dovana visiems Mokytojams, parašyta su didžiule vaikų meile ir atsakomybe, jų noro ir pastangų, valios ir ryžto dėka.

Parodos organizatorės ­- Medelyno progimnazijos logopedė Daiva Mačiūnaitė, specialioji pedagogė Justina Pundzienė, pradinių klasių mokytoja Laimutė Račkauskienė ir Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkė Urtė Vaserienė ­- dėkoja visiems vaikams už jų didžiules pastangas ir kantrybę, o mokytojams už pagalbą ir padrąsinimą. Mokytojai, mokiniai ir tėveliai maloniai kviečiami apsilankyti Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje ir pasidžiaugti kruopščiais ir nuoširdžiais vaikų dailyraščio darbeliais.

KALĖDOS PRANCŪZIŠKAI.

Pasitikdami gražiausias metų šventes prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į projektą „Kalėdos prancūziškai“ („Le Noël …