„CHRISTMAS TREASURE HUNTING 2017“ Romuvos progimnazijoje

2017 12 20 d. vyko Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 4 klasių mokinių interaktyvus anglų kalbos konkursas „CHRISTMAS TREASURE HUNTING 2017“  „Romuvos“ progimnazijoje. Vyko komandinis mokinių darbas, atliekant komunikacines anglų kalbos užduotis interaktyvioje lentoje, panaudojant Robotel kalbų laboratoriją Smart Class+, aktyvaus dalyvavimo sistemą OPTIVOTE ir planšetinius kompiuterius. Dalyvavo Ornela Škimelytė 4c, Rėjus Gelžinis 4b , Itanas Germanavičius 4c, Agnė Januševičiūtė 4a ir laimėjo III vietą.  Mokinius paruošė mokytojos Iraida Rostovskienė ir Inga Balčiūnienė.

img-171222125421-001

Kūrybinių darbų paroda-konferencija „Tų vardų skambumas, tų raidžių gražumas“

Šiaulių apskrities bendrojo ugdymo mokyklų pirmų klasių mokinių kūrybinių darbų paroda-konferencija „Tų vardų skambumas, tų …