Birželio 7 dieną mokykloje vyko SVEIKATIADOS DIENA

Medelyno progimnazijos mokiniams ir mokytojams prailgėję mokslo metai – ne bėda, nes jie puikiai žino ir geba paįvairinti įprastą mokyklos rutiną.

Susirinkę į pirmąją pamoką pas savo klasės vadovus, 5-8 klasių mokiniai turėjo prevencinės alkoholio ir narkotikų vartojimo programos „Gyvai“ užsiėmimus. Vėliau visi rinkosi į aktų salę, kur išgirdo patarimų kaip saugiai  elgtis vasaros atostogų metu, ko vengti ir kur pasisaugoti, kad vasaros atostogos neapkarstų ir rugsėjo mėnesį visi laimingi grįžtų į mokyklos suolus.

Nušvitus saulutei visi išbėgo į mokyklos stadioną, kur žaidė futbolą ir paplūdimo tinklinį. Visiems nestigo geros nuotaikos, aidėjo juokas ir džiaugsmingi šūksniai, o pergales vainikavo draugystė.

4a klasės mokiniai su savo mokytoja lankėsi jaunųjų gamtininkų centre

Ankstyvą gegužės 23 rytą puikiai nusiteikę 4a klasės mokiniai su savo mokytoja iškeliavo į jaunųjų …