Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Birželio 1-4 dienomis Medelyno progimnazijoje vyksta dieninė vaikų vasaros poilsio stovykla pradinių klasių mokiniams „Spalvotos atostogos kūrybinėse dirbtuvėse“.

Pirmoji stovyklos diena.

Mokiniai turėjo galimybę pabūti kartu, pabendrauti, pažaisti susipažinimo, judriuosius žaidimus. Žaidimų metu vaikai susiskirstė į tris grupes. Kiekviena komanda kūrė savo šūkį, plakatą, logotipą. Piešiniai ant asfalto buvo skirti Vaikų gynimo dienos paminėjimui. Mokykloje tvyrojo gera nuotaika, aidėjo mokinių juokas.

Antroji stovyklos diena.

Mokinių piratiškos kūrybinės dirbtuvės.

Piratiška mankšta mokiniams suteikė energijos, kurios prireikė konstruojant piratų laivą, lankstant kepurėles, dainuojant piratų himną. Papietavę vaikai-piratai išbandė jėgas dalyvaudami estafetėse, kuriose nugalėjo draugystė. Na, o po rimtų darbų laukė atpildas – ledai.

Valio piratams!!!

Trečioji stovyklos diena.

Stovyklautojų išvyka į ŠU botanikos sodą. Edukacinės programos “Detektyvas” ir “Dėlionės”.

Ketvirtoji stovyklos diena.

Mokiniai gamina aitvarus.

KALĖDOS PRANCŪZIŠKAI.

Pasitikdami gražiausias metų šventes prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į projektą „Kalėdos prancūziškai“ („Le Noël …