Pagrindinis / Mokyklos metraštis / BIC informuoja

BIC informuoja

Jau septintą kartą „Knygų Kalėdos“ kvietė dovanoti knygas savo bibliotekai. Prieš septynerius metus prasidėjusios „Knygų Kalėdos“ buvo visuomenės atsakas į sunkią tuo metu bibliotekų situaciją sąmoningai dovanojant naujas, skaitytojų mėgstamas knygas miestų ir miestelių, mokyklų bibliotekoms ir visiems knygų mylėtojams. Per šešerius akcijos „Knygų Kalėdos“ metus šalies bibliotekoms padovanota per 225 tūkst. knygų!

Akcijoje „Knygų Kalėdos“ taip pat dalyvavo Medelyno progimnazijos biblioteka. Knygas gausiai dovanojo 4b ( 27 knygos), 4c,3c, 3a klasės.

Majus Šalkus (4b) ir Germanavičius (4c) padovanojo bibliotekai po 5 knygas, kuriuos savo pavyzdžiu užkrėtė mokytoja Orinta Šalkuvienė, padovanojusi 14 knygų.

2017 metais knygų  skaitomumas  išaugo.

Labiausiai skaitantys  iš 1- 4 kl. buvo:

1 vieta  –  2c klasė – 234 knygos (mokytoja Vida Dubickienė)

2 vieta – 2a klasė-192 knygos (mokytoja S. Gedminienė)

3 vieta – 3a klasė-186 knygos, 3c -153 knygos (L.Račkauskienė, B. Šiušienė)

Sveikiname geriausius  2017 m.skaitytojus, kurie perskaitė daugiausiai knygų:

1 vieta: 1. Adrija Padaigaitė (3c )- 36 kn.

2. Deimantas Stabarauskas (3d) – 31 kn.

2 vieta:   1.Deimantė Lipnickaitė (4b) –  27 kn.

2. Ermita Janušaitė ( 2c) – 30 kn.

3 vieta:   1. Marta Varnaitė (2a) – 25 kn.

2. Agnė Utakytė (2c) – 26 kn.

2023 12 09 d. 2s mokinukai kartu su tėveliais aplankė Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą, …