Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Balandžio 24 d. SVB „Spindulio“ filiale vyko popietė “40 bibliotekos pavasarių“

Balandžio 24 d. SVB „Spindulio“ filiale vyko popietė “40 bibliotekos pavasarių“

Balandžio 24 d. SVB „Spindulio“  filiale   vyko popietė “40 bibliotekos pavasarių“, skirta veiklos 40-mečiui paminėti. Medelyno BIC vedėja  Janina Vadeikienė  bendradarbiauja su šia biblioteka, jos vedėja Roma Dovydaitiene.(028) Medelyno administracijos vardu susirinkusius pasveikino ir atminimo dovanas įteikė neformaliojo ugdymo organizatorė Sonata Daugėlienė (027).

Folkloriniais šokiais pasveikino 3c klasės mokiniai, „ Etnokiemo“ būrelio nariai, (jų šokių mokytoja Snieguolė Gedminienė)Urtė Kavaliauskaitė , Tajus Grigaitis, Kotryna Alubickytė, Gvidas Maselskis,Gustė Kasparaitė, Matas Gimžauskas .

8a klasės mokinės(mokytoja Sonata Daugėlienė) Goda Každailytė, Kamilė Ginelevičiūtė, Urtė Šėgždaitė, Rugilė Prialgauskaitė, Deimantė Juškaitė, Gintarė Kančiauskytė  atliko nuotaikingą dainą, akompanuojant gitaroms „ Kaip žydėjimas vyšnios“

KALĖDOS PRANCŪZIŠKAI.

Pasitikdami gražiausias metų šventes prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į projektą „Kalėdos prancūziškai“ („Le Noël …