„Baibokų“ edukacinis užsiėmimas su menininke Silvija Stan

Š.m. birželio 14 d. Medelyno mokykloje lankėsi menininkė-lėlininkė Silvija Stan iš Kauno ir kartu su 7 klasės mokiniais kūrė Baibokus. Užsiėmimo metu susipažino su menininko-lėlininko profesija.

Baibokas – tai išdykęs vaikas, šį apibūdinimą galime rasti terminų žodyne, o Baibokai menininkės pasaulyje egzistuoja kaip paslaptingos būtybės. Baibokai, kaip ir žmonės gali būti vieni į kitus panašūs, bet visi yra skirtingi. Kiekvienas pasakoja savą istoriją, turi individualų charakterį, perteikia savitą nuotaiką ir emocijas. Baibokai gali būti išmintingi, keisti, pašėlę, mieli, juokingi, o kartais net šiek tiek bauginantys, tačiau visada kupini gėrio. Menininkė kvietė mokinius susipažinti su Baibokyno chebra ir susikurti savo unikalų baiboką. Visi Baibokai yra gyvi, bet jie atgyja tik išlaisvinus mintis ir vaizduotę!

Parengė Profesinio orientavimo konsultantė Monika Domeikienė

Taip pat skaitykite

Renginys ,,Aktyvus- sveikas –laimingas“

Gegužės 22 d.  mokyklos ketvirtokai su savo mokytojais dalyvavo  prevenciniame   renginyje ,,Aktyvus- sveikas –laimingas“, kuris …