Svarbi informacija !
„Augu – skaitau. Skaitau – augu“

„Augu – skaitau. Skaitau – augu“

Penktadienis. Gruodžio 15- oji  diena. Ketvirtokams, kurie mėgsta skaityti,  klausytis skaitomo teksto, tiems, kuriems knyga jau yra geras draugas ir tiems, kurie dar tik pradeda susidraugauti su knyga vyko integruota pamoka „Skaitymo malonumai“. 4b klasės mokiniai džiaugėsi skaitydami  klasėje, mokyklos internetinėje skaitykloje, bibliotekoje.

Pamoka buvo skirta A. Lindgren gimimo 110-osioms gimimo metinėms. Mokiniai skaitė pasirinktas rašytojos knygas. Pristatė jas savo bendraamžiams. Bibliotekos informacinio centro vedėja Janina įžiebė skaitymo medį-eglutę, kuri  mokiniams priminė, kad kuo daugiau jis skaito – tuo daugiau sužino.

„Tai ką galima padaryti, padėjus truputį pastangų, – pasakė Nulėpausis. – Matai, Pūkuotuk, matai Paršeli, iš pradžių – Smegenys, o paskui – Atkaklus Darbas.“

Alanas Aleksanderis Milnas. Pūkuotuko pasaulis

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top