Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Apskritojo stalo diskusija „Progimnazijos ir gimnazijos bendradarbiavimo jungtys“

2016 m. sausio 5 d. Medelyno progimnazijos direktorė Ingrida Mazrimienė, direktorės pavaduotoja ugdymui Nijolė Budraitienė bei matematikos, informacinių technologijų ir gamtamokslinio ugdymo metodinės grupės mokytojos pakvietė Simono Daukanto gimnazijos direktoriaus pavaduotoją, I–ųjų klasių matematikos, gamtos mokslų, informacinių technologijų mokytojus, klasių  auklėtojus į apskritojo stalo diskusiją „Progimnazijos ir gimnazijos bendradarbiavimo jungtys“.

Buvo kalbama apie mokinių mokymo(si) sėkmes ir  sunkumus, programų tęstinumo dermę, mokinių bendrųjų kompetencijų plėtojimą bendradarbiaujant. Diskusija buvo įdomi, naudinga, vyko šiltoje bendravimo atmosferoje.

Metodinės grupės pirmininkė Danguolė Džiuvienė

KALĖDOS PRANCŪZIŠKAI.

Pasitikdami gražiausias metų šventes prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į projektą „Kalėdos prancūziškai“ („Le Noël …