Pagrindinis / Menininkų klubas „S...“ / Apie galimybę mokyklos mokiniams dalyvauti The Duke of Edinburgh’s International Award programoje spalio 28 dieną domėjosi menininkų klubo „S…“ prezidentė Greta Petkauskaitė ir Agnė Stankevičiūtė

The Duke of Edinburgh’s International Award (arba DofE apdovanojimai) yra pasaulyje gerai žinoma neformalaus ugdymo(si) programa jaunimui. Programa pradėta 1956-ais metais Edinburgo hercogo princo Filipo (Prince Philip) Didžiojoje Britanijoje ir nuo tada išplito po 140 pasaulio šalių. Daugiau nei 8 milijonai jaunų žmonių jau dalyvavo šioje programoje. Lietuvoje programa įgyvendinama nuo 2006 metų.

DofE tarptautinių apdovanojimų programa yra išskirtinė ugdymosi programa jauniems žmonėms nuo 14 iki 24 metų. Programa jiems padeda ugdyti savo talentus, mokytis iš patirties įveikiant iššūkius ir įprasminant savo laisvalaikį.

Apie  galimybę mokyklos mokiniams dalyvauti šioje programoje spalio 28 dieną  domėjosi menininkų klubo „S..“ prezidentė Greta Petkauskaitė ir Agnė Stankevičiūtė. Šią veiklą  pristatė programos koordinatorius Lietuvoje Žilvinas Mažeikis.

Respublikinė virtuali pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų – piešinių – paroda „Sportas mano šeimoje“

RESPUBLIKINĖ VIRTUALI  PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ – PIEŠINIŲ –  PARODA  ,,SPORTAS MANO ŠEIMOJE“   …