Svarbi informacija !
Apdovanoti akcijos „Spalvotos eilės Lietuvai…“ kūrybinių darbų autoriai

Apdovanoti akcijos „Spalvotos eilės Lietuvai…“ kūrybinių darbų autoriai

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje vyko baigiamasis Lietuvos kultūros tarybos ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos iš dalies finansuoto projekto „24/3: spalvotos eilės Lietuvai“ renginys. Projekto metu, 24 dienas tarp Vasario 16-osios ir Kovo 11-osios, buvo siekiama skatinti pilietiškumą, tautiškumą, kūrybiškumą, saviraišką, meninius gebėjimus ir skirtingų kartų tarpusavio bendravimą.

Moksleivių ir senjorų bendrystė

2017 metų sausio mėnesį, Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos iniciatyva, bibliotekoje aktyviai besilankantys moksleiviai buvo kviečiami kurti eiles Lietuvai. Tuo tarpu bibliotekoje veikiančio Senjorų rankdarbių būrelio narės, padedamos Šiaulių specialiojo ugdymo centro etikos vyresniosios mokytojos Almos Mineikytės, mokėsi pinti įvairiaspalves tautines juosteles. Siekiant atkreipti dėmesį į skirtingų kartų bendradarbiavimo svarbą, buvo atrinkta 11 moksleivių parašytų eilėraščių, kuriuos iliustravo senjorų sukurtos 24 juostelės. Nuo vasario 21 d. iki kovo 13 d., bendradarbiaujant su UAB „JCDecaux Lietuva“, akcijos „Spalvotos eilės Lietuvai…“ darbai patalpinti Šiaulių miesto maršrutinių autobusų stotelėse uždaruose reklaminiuose paviljonuose.

Kūrybinių darbų autoriai apdovanoti

Projekto metu eilėraščius kūrė Šiaulių Šiaulių Medelyno progimnazijos mokinės Emilija Melinytė ir Monika Čėsnaitė (bibliotekininkė Janina Vadeikienė, mokytoja Regina Speičienė),

Kūrybinių darbų autoriai, jų mokytojai bei vadovai apdovanoti projekto metu sukurtomis ir parengtomis dovanėlėmis.

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top