Svarbi informacija !
Ankstyvasis profesinis orientavimas

Ankstyvasis profesinis orientavimas

Ugdymo karjerai tikslas – padėti jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams suprasti ir  labiau pažinti save, sąmoningai rinktis karjeros kelią, ugdyti bendravimo įgūdžius, mokinių iniciatyvumą, kūrybiškumą.

2017-05-04 3b klasės mokiniai su mokytoja Regina Bartkevičiene lankėsi ŠPRC Statybos skyriuje. Profesijos mokytoja Vilma Grigaliūnaitė supažindino smalsiuosius su interjero apipavidalintojo specialybe. Mažieji greitai perprato sienų dekoravimo meno programos savitumus ir sukūrė daug įdomių darbų.

Profesijos mokytoja Vilma, kvietė mokinius nebijoti rinktis šios specialybės tiems mokiniams, kurie yra kūrybingi, gabūs menui ir komunikabilūs.  Svarbu šiame darbe žinoti savo stiprybes, gebėjimus, siekius ir jų realizavimo galimybes.

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top