Anglų kalbos pamokos – P. Višinskio bibliotekoje

Lapkričio 20, 22 d. 7 a ir 8 c klasių mokiniai kartu su anglų kalbos mokytojomis M. Bartaševičiūte – Grudžinskiene ir I. Balčiūniene dalyvavo netradicinėse – integruotose anglų k. – istorijos pamokose, kurios vyko P. Višinskio viešosios bibliotekos Amerikos skaitykloje. Mokiniai susipažino su JAV istorija ir kultūra, įsivertino savo žinias dalyvaudami interaktyvioje viktorinoje. Mokiniai grupėse žaidė įdomius žaidimus anglų kalba ir įtvirtino ne tik kalbos, bet ir istorijos žinias. Geriausiai pasirodę mokiniai buvo apdovanoti rašikliais ir maišeliais su Amerikos skaityklos logotipais. Dėkojame už netradicinę pamoką ir dovanas!

Taip pat skaitykite

Kūrybinių darbų paroda-konferencija „Tų vardų skambumas, tų raidžių gražumas“

Šiaulių apskrities bendrojo ugdymo mokyklų pirmų klasių mokinių kūrybinių darbų paroda-konferencija „Tų vardų skambumas, tų …