Svarbi informacija !
Anglų kalbos konkursas „1 2 3 – English is Fun to Me“ Medelyno progimnazijoje

Anglų kalbos konkursas „1 2 3 – English is Fun to Me“ Medelyno progimnazijoje

Balandžio 10 dieną Medelyno progimnazijoje vyko 4-tų klasių mokinių anglų kalbos konkursas „1 2 3 – English is Fun to me“. Konkurse dalyvavo penkių Šiaulių miesto mokyklų komandos. Renginį pradėjo Medelyno progimnazijos ketvirtokai (paruošti mokytojos Sonatos Daugėlienės), sudainuodami dainą ir grodami dūdelėmis.

Konkurso metu ketvirtokai atliko kūrybines užduotis – išradingai pristatė savo komandas, naudodamiesi skirtingais muzikos instrumentais, dainuodami ir skanduodami. Taip pat  sprendė gramatines užduotis, demonstravo ne tik anglų kalbos žinias, bet ir geografijos, biologijos, savo bei kitų kultūrų tradicijų ir papročių išmanymą, problemų sprendimų gebėjimus.

Konkurso organizatorės anglų kalbos mokytojos Inga Balčiūnienė ir Monika Bartaševičiūtė–Grudžinskienė nuoširdžiai dėkoja sumaniesiems ir išradingiesiems dalyviams, šauniems renginio vedėjams Augustei Ulčinaitei ir Lukui Bomgardui, bei visiems nuoširdžiai talkinusiems Medelyno progimnazijos mokytojams, septintų ir aštuntų klasių mokiniams.

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top