Pagrindinis / Mokyklos metraštis / Akcija „Tylos stebuklinga versmė“ Medelyno progimnazijoje

Akcija „Tylos stebuklinga versmė“ Medelyno progimnazijoje

Medelyno progimnazijoje balandžio 27 dieną antros pamokos pradžioje 1 minutę pabuvome tyloje, pasiklausėme savo minčių, pačios tylos.

Šią dieną raginome vaikus kalbėti tyliau, netriukšmauti. Pradinukai ir vyresnių klasių mokiniai sprendė 7b klasės sveikos gyvensenos savanorių parengtus kryžiažodžius „Triukšmas“ ir „Triukšmui – NE“, diskutavo apie tylos svarbą mūsų gyvenime, mokėsi išgirsti save ir kitus. Kvietėme visus į 1d klasės piešinių parodą tylos tema „Tylos stebuklinga versmė“  II aukšto koridoriuje. Buvę Medelyno progimnazijos mokiniai (dabar Simono Daukanto gimnazijos) triukšmo indikatoriaus pagalba matavo triukšmo lygį pertraukų metu fojė, koridoriuose, valgykloje. Parengtame plakate I aukšto fojė progimnazijos bendruomenės nariai išsakė savo mintis „Kodėl negalima triukšmauti?“.

VSPS A. Dabkevičiūtė

2023 12 09 d. 2s mokinukai kartu su tėveliais aplankė Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą, …