Akcija, skirta pasaulinei gyvūnų dienai

Spalio 4-oji pasaulinė gyvūnų diena. Oficialūs šios šventės pradininkai – tarptautinės ekologų konferencijos, vykusios Florencijoje 1931 metais , dalyviai. Mūsų progimnazijoje buvo paskelbta akcija šiai datai paminėti. Akcija vyko spalio 4-9 dienomis. Mokiniai ir jų tėveliai gausiai aukojo gyvūnų maistą ir kitus reikalingus reikmenis, suvokdami, kad labdara nesiekiant naudos, meilė ir rūpinimasis silpnesniais už save formuoja geriausias visuomenės vertybes. Spalio 9 dieną mokinių atstovai ir mokytojos Lina, Sonata ir Zinaida apsilankė ,,Šiaulių letenėlėje“ ir nugabeno paaukotas dovanas. Ačiū mokyklos bendruomenei už aktyvumą. Socialinių kompetencijų ugdymo veiklų koordinatorė Z.Varanauskienė

Taip pat skaitykite

Saugaus eismo keliuose savaitė Medelyno progimnazijoje

Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja, siekdama paskatinti kiekvieną eisme dalyvaujantį asmenį, atkreipti dėmesį į žmogaus gyvybę, …