Pagrindinis / Mokyklos naujienos / Akcija „Padėkime globos namų gyvūnams“

Akcija „Padėkime globos namų gyvūnams“

Iki kovo 20 dienos  8a klasės mokiniai mokykloje vykdė akciją  ,,Padėkime globos namų gyvūnams“. Visa mokyklos bendruomenė aktyviai dalyvavo akcijoje. Rezultatas daugiau kaip 50 pakuočių maistelio. Šią labdarą kovo 20d. 8a ,8b klasių mokiniai su klasių vadovėmis nunešė į Šiaulių gyvūnų globos namus. Mokiniams globos namų darbuotojai papasakojo gyvūnų istorijas. Smagu, kad yra tokių atsidavusių žmonių, kurie rūpinasi beglobiais gyvūnais. Gyvūnų globos namų darbuotojai dėkojo mokyklai už paramą.

8a klasės mokiniai  dėkoja akcijoje dalyvavusioms klasėms, mokytojoms, klasių vadovėms, mokinių tėveliams.

Prancūzų kalbos viktorina Medelyno progimnazijoje

Kovo 20-ąją – tarptautinę Frankofonijos dieną – į Medelyno progimnaziją susirinko net šešių miesto progimnazijų …