Pagrindinis / Karjeros centro renginiai / Akcija ,,Darbas žmogų puošia‘‘

Akcija ,,Darbas žmogų puošia‘‘

Šiaurės Lietuvos kolegijos studentų atstovybė ir Šiaulių miesto Medelyno progimnazijos mokiniai gruodžio 4 d. vykdė paskutiniąją jaunimo iniciatyvų projekto akciją „Darbas žmogų puošia“. Susitikimo metu buvo nuspręsta išnaudoti kolegijoje 2011–2012 metais įkurtą inovatyvią praktinio mokymo centro infrastruktūrą.

Pirmiausiai studentai ir mokiniai aptarė darbo sąvoką, analizavo viešojoje erdvėje eskaluojamą požiūrį į įvairias profesijas ir darbuotoją, po to rinko prasmingiausius posakius, atitinkančius iniciatyvos tematiką, diskutavo, kaip būtų galima juos vizualizuoti ir perteikti visuomenei. Akciją buvo nuspręsta viešinti internetinėje erdvėje.

Medžiaga paimta iš:  http://www.slk.lt/apie-kolegija/naujienos/

Paskaita su Neringa Čepone

Birželio 14 d. mūsų progimnazijoje vyko paskaita 7 – 8 klasių mokiniams su tarptautinio projekto …