Pagrindinis / Karjeros centro renginiai / 8a klasės mokiniai lankėsi DNB banko Šiaulių skyriuje

8a klasės mokiniai lankėsi DNB banko Šiaulių skyriuje

8a klasės mokiniai su klasės vadove  D.Rudiene ir karjeros koordinatore Z.Varanauskiene 2016-03-03 lankėsi DNB banko Šiaulių skyriuje, kur turėjo edukacinį užsiėmimą ,,Ką veikia bankas?‘‘ Banko skyriaus darbuotojos supažindino mokinius su skyriaus veiklos pagrindinėmis funkcijomis, pasidalino asmenine patirtimi apie bankininko profesijos specifiką, kasdieninę veiklą ir karjeros perspektyvas.Mokiniai dar kartą įsitikino, kad norint pasiekti savo gyvenimo tikslą, reikia būti atkakliam, tiksliai žinoti ko nori ir mokytis visą gyvenimą.

Paskaita su Neringa Čepone

Birželio 14 d. mūsų progimnazijoje vyko paskaita 7 – 8 klasių mokiniams su tarptautinio projekto …