Pagrindinis / Karjeros centro renginiai / 7b klasės mokiniai lapkričio 26 dieną dalyvavo užsiėmime Šiaulių Jaunimo darbo centre “Profesinis karjeros planavimas“

7b klasės mokiniai lapkričio 26 dieną dalyvavo Karjeros centro organizuotame užsiėmime Šiaulių Jaunimo darbo centre “Profesinis karjeros planavimas“. Jo metu mokiniai aiškinosi kas yra karjera, aptarė karjeros planavimo žingsnius.

Pokalbio metu mokiniai apmąstė savo pomėgius, aptarė kokia kiekvieno specialybė galėtų būti, išklausė net ką lemia žvaigždės – kokia profesiją pataria pasirinkti astrologai pagal zodiako ženklą.

Lektorė supažindino su profesijos pasirinkimo formule.  Moksleiviai  testo pagalba turėjo galimybę geriau pažinti savo gabumus ir pagalvoti, kaip jie gali būti susiję su profesinės ir darbinės karjeros sprendimais. Jaunimo darbo centro darbuotoja  supažindino su mokymo įstaigų ir profesijų įvairove.

7b klasės vadovė  Sonata Daugėlienė

Merginos moksle 2024

Vasario 9 d. septintų ir aštuntų klasių mokinės dalyvavo Šiaulių techninės kūrybos centro organizuojamoje inciatyvoje …