Pagrindinis / Karjeros centro renginiai / 7 kl. mergaitės dalyvavo Eglės Kislovski profesinio veiklinimo paskaitoje „Grožis – kas tai? Kaip jį atrasti?“

Š.m. vasario 4 d. 7b ir 7c klasių mergaitės dalyvavo Eglės Kislovski paskaitoje „Grožis – kas tai? Kaip jį atrasti?“ ir susipažino su mados renginių režisierės profesija. Eglė Kislovski – Lietuvos sveikuolių sąjungos narė, antrus metus veikiančios programos jaunoms merginoms „GRL PWR“ įkūrėja ir vadovė, mados renginių režisierė bei fotostudijos vadovė. 13-17 m. paauglės šiandieniniame pasaulyje susiduria su daugybe iššūkių – viešojoje erdvėje diktuojamas grožio kultas skatina merginas juo sekti pamirštant, jog tikrasis grožis slypi kiekvienoje jų.

Eglė Kislovski susitikimas – tai būdas paauglėms priminti, apie tai, kad sveika gyvensena suteikia sparnus polėkiui, kaip svarbu puoselėti natūralų grožį, priimti save tokią, kokia esi, būti patenkintai tuo, ką turi; lektorė moko auginti savivertę, plėsti savo pasaulėžiūrą bei sąmoningumą, nebijoti bendrauti ir pasakyti, ką galvoji, ugdytis drąsą, puoselėti jaunystę savyje. Svarbiausia – susitikime su Egle Kislovski metu jaunos merginos mokosi vidinio grožio paslapčių.

Pavasario atostogos Prancūzijoje.

Jau antrus metus iš eilės pavasario atostogas prancūzų kalbos besimokantys mokiniai praleidžia kelionėje. Pakeliui į …