Pagrindinis / Karjeros centro renginiai / 6b klasės profesinio veiklinimo vizitas į UAB „VENTA“

6b klasės profesinio veiklinimo vizitas į UAB „VENTA“

2015-02-23d. 6b klasės mokiniai kartu su klasės auklėtoja Violeta lankėsi įmonėje UAB „VENTA“ Mokiniai susidomėją klausėsi apie kėdės „gaminimo“ istoriją, sužinojo kokios medžiagos naudojamos gamyboje, kaip gimta pati idėja. Mokiniai susipažino su įvairių profesijų atstovais (staklininko, stalio, siuvėjo ir t.t.). Ekskursija mokiniams labai patiko, vaikai daug sužinojo, gerai praleido laiką. Norime padėkoti „Ventos“ darbuotojai Erikai Milašauskienei, kuri mokėjo sudominti mokinius.

KALĖDOS PRANCŪZIŠKAI.

Pasitikdami gražiausias metų šventes prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į projektą „Kalėdos prancūziškai“ („Le Noël …