Pagrindinis / Karjeros centro renginiai / 6a klasės mokiniai, lydimi technologijų mokytojų, vyko į UAB „Laurema“

6a klasės mokiniai, lydimi technologijų mokytojų, vyko į UAB „Laurema“

Gegužės 5 d. Medelyno progimnazijos 6a klasės mokiniai, lydimi technologijų mokytojų, vyko į UAB „Laurema“ susipažinti su šilkografinės spaudos technologijomis bei pritaikymu dekoruojant audinių, medžio, plastiko ir kt. gaminius. Mokiniai ne tik apžiūrėjo gaminius, bet ir patys pabandė termopresu užklijuoti lipdukus tekstilei, pasigražino savo marškinėlius taip pat išbandė trafaretinę spaudą,  kurios metu per tinklelį dažai „užnešami“ tiesiai ant gaminio. Bet labiausiai patiko puoštis laikinomis tatuiruotėmis.

Prancūzų kalbos viktorina Medelyno progimnazijoje

Kovo 20-ąją – tarptautinę Frankofonijos dieną – į Medelyno progimnaziją susirinko net šešių miesto progimnazijų …