Pagrindinis / Karjeros centro renginiai / 5m mokiniai dalyvavo pažintiniame profesiniame vizite LR Kariuomenėje ir susipažino su karininko ir mechanikos inžinieriaus profesijomis.

Spalio 14 d. 5m klasės mokiniai vyko į LR Kariuomenę, Depų remonto centrą, Mumaičiuose. Šiame pažintiniame profesiniame veiklinime mokiniai susipažino su karininko ir mechanikos inžinieriaus profesijomis. Apžiūrėjo karinę techniką, ginkluotę ir karininko aprangą. Šiame vizite mokiniai važinėjosi tanku, kuriuos į Lietuvą atsiuntė amerikiečiai.

KALĖDOS PRANCŪZIŠKAI.

Pasitikdami gražiausias metų šventes prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į projektą „Kalėdos prancūziškai“ („Le Noël …