Pagrindinis / Karjeros centro renginiai / 5m kl. mokiniai dalyvavo edukacinėje Kęstučio Grigaliūno parodoje „Žaidimų galerija-2. Viešnagė pas laureatus“

Š.m. rugsėjo 20 d. 5m klasės mokiniai dalyvavo Šiaulių dailės galerijoje veikiančia edukacinėje Kęstučio Grigaliūno parodoje „Žaidimų galerija-2. Viešnagė pas laureatus“.
Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Kęstutis Grigaliūnas galerijoje pristato naujausius savo kūrinius. Specialiai šiai parodai sukurti interaktyvūs objektai mokinius įtraukė į intriguojantį kūrybinį žaidimą, kur kiekvienas, nepaisant amžiaus ir interesų, galėjo betarpiškai prisiliesti prie eksponatų, t.y. tapti šiuolaikinio meno proceso dalyviu ir kūrėju. Visus darbus buvo galima ne tik liesti, bet ir iš jų susikurti originalias kompozicijas, o kai kuriuos – netgi išsinešti atminčiai.

Merginos moksle 2024

Vasario 9 d. septintų ir aštuntų klasių mokinės dalyvavo Šiaulių techninės kūrybos centro organizuojamoje inciatyvoje …