Pagrindinis / Karjeros centro renginiai / 5b klasės mokiniai lankėsi Con Amor kulinarinėje studijoje

5b klasės mokiniai lankėsi Con Amor kulinarinėje studijoje

Lapkričio 7 d. 5 b klasės mokiniai dalyvavo profesiniame veiklinime Con Amor kulinarinėje studijoje ir susipažino su kulinaro profesija. Mokiniai turėjo galimybę pabendrauti su studijos įkūrėju,  kulinarijos profesijos atstovu. Kartu pagaminti nepakartojamo skonio  desertą ir jį paskanauti. Susipažino su įvairiomis kulinarinėmis gudrybėmis,  technikos galimybėmis, asmeninėmis kulinaro savybėmis.  Užsiėmimo metu vyko betarpiškas kulinaro ir vaikų  bendravimas.  Dalinomės emocijomis, patirtimi, patyrėme daug malonių įspūdžių.

Socialinio pedagogo atmintinė

Pristatau savo sukurtą darbą – Socialinio pedagogo atmintinę: plakatą ir lankstinukus. Norėčiau išreikšti didelį dėkingumą …