Svarbi informacija !
5b kl. mokiniais dalyvavo renginyje “Angliškai kalbančios šalys’

5b kl. mokiniais dalyvavo renginyje “Angliškai kalbančios šalys’

Balandžio 17 d. anglų kalbos mokytojos Gražina Misevičienė ir Dalia Česnauskienė su 5b kl. mokiniais dalyvavo renginyje “Angliškai kalbančios šalys“, kuris vyko Povilo Višinskio bibliotekos Amerikos skaitykloje. Mokiniai bendravo su Amerikos skaityklos koordinatore Gabriele Tarutyte, dalyvavo įvairiuose veiklose bei pagilino savo žinias apie Jungtines Amerikos Valstijas. Šiuo metu skaitykloje visą gegužės mėnesį veiks Medelyno progimnazijos 5b klasės mokinių piešinių paroda “Amerika mano akimis“.
Praėjus kelioms savaitėmis, gegužės 8 d.  mokytojos dalyvavo renginyje “Amerikos prezidentai“ su 8b klasės mokiniais, kuris vyko taipogi Povilo Višinskio bibliotekos Amerikos skaitykloje. Mokiniai praplėtė žinias apie JAV,  žiūrėjo kino filmą apie Amerikos prezidentus, dalyvavo viktorinoje bei atsakinėjo į jiems pateiktus klausimus.

Mokytojos Gražina Misevičienė ir Dalia Česnauskienė.

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top