Pagrindinis / Karjeros centro renginiai / 5a klasės ekskursija į UAB „Venta“ fabriką

5a klasės ekskursija į UAB „Venta“ fabriką

Balandžio 26 d. 5 a klasė lankėsi kėdes ir stalus gaminančioje įmonėje „Venta“, kur turėjo  galimybę iš arčiau susipažinti su baldų gamybos procesu. Mokiniai sužinojo, kada buvo įkurta ši įmonė, kiek žmonių joje dirba ir kokius darbus jie atlieka. Ekskursijos vadovė vedžiojo po klaidžias fabriko patalpas pasakodama, nuo ko prasideda ir kokius žingsnius reikia atlikti, kad kėde galėtų džiaugtis pirkėjas. Penktokai džiaugėsi, kad galėjo pamatyti, kaip gaminami baldai, išmokti atskirti medienos rūšis, surasti kėdę, pagamintą jų gimimo metais ir galbūt pamąstyti apie savo būsimą profesiją, kuo norėtų, ar nenorėtų būti užaugę.

Paskaita su Neringa Čepone

Birželio 14 d. mūsų progimnazijoje vyko paskaita 7 – 8 klasių mokiniams su tarptautinio projekto …