Pagrindinis / Mokyklos naujienos / 5a ir 5b klasių mokiniams, spalio 16 d., Kaune vyko netradicinė pamokos.

5a ir 5b klasių mokiniams, spalio 16 d., Kaune vyko netradicinė pamokos.

Spalio 16 dieną 5a ir 5b klasių mokiniai lankėsi Kaune, vaikai leidosi į kelionę istorijos pėdsakai bei domėjosi gyvūnais Tado Ivanausko zoologijos muziejuje, kuriame ypač didelį įspūdį paliko skaudi baltojo lokio Kasparo istorija. Devintajame forte išgirsta Lietuvos kariuomėnės kūrimosi istoriją, tai sukrėtė vaikus, bet privertė suprasti kokie jie yra laimingi dabar. Mokiniai taip pat žingsniavo, laisvės alėjos grindiniu, prisilėtė prie didingo Vytauto Didžiojo paminklo, o šią šaunią Lietuvos patriotų kelionę užbaigė apsilankymu Kauno pilyje.

Respublikinė virtuali pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų – piešinių – paroda „Sportas mano šeimoje“

RESPUBLIKINĖ VIRTUALI  PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ – PIEŠINIŲ –  PARODA  ,,SPORTAS MANO ŠEIMOJE“   …