Svarbi informacija !
5-ųjų klasių mokinių anglų kalbos konkursas “Spelling Bee“ („Pasakyk paraidžiui“)

Sveikiname 5a klasės mokinę Emiliją Liutikaitę (ruošė mokytoja Inga Balčiūnienė) užėmusią I VIETĄ Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5-ųjų klasių mokinių anglų kalbos “Spelling Bee(„Pasakyk paraidžiui“) konkurse, kuris įvyko gegužės 16d. Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje. Nugalėtojai įteiktas diplomas, bei konkurso rėmėjo – JAV ambasados Lietuvoje, prizas. Taip pat džiaugiamės puikiai pasirodžiusia 5a klasės mokine Kamile Žalyte (ruošė mokytoja Monika Bartaševičiūtė – Grudžinskienė). Jai taip pat įteikta padėka ir rėmėjo prizas.

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top