Pagrindinis / Mokyklos metraštis / 5 klasių mokinių spektaklis “Stebuklingas miškas”.

5 klasių mokinių spektaklis “Stebuklingas miškas”.

2013 m. gruodžio 19 d.  5 klasių mokiniai mokyklos bendruomenei parodė spektaklį “Stebuklingas miškas”. Spektaklyje vaidino 41 aktorius. Kartu su spektaklio herojais – Tingiu ir Naujaisiais Metais žiūrovai pabuvojo pas Kalėdų senelio pusbrolį Senelį Šaltį ir Snieguolę, apsilankė Tinginijos šalyje, susitiko su nykštukais ir Snieguolyte, .Sniego karalienės rūmuose visų laukė kariai, pūga, snaigės ir piktoji pamotė su dukterimis. Pelenė, princai, mokytojas, princesės, išminčiai, sargybiniai, puikuolė varna ir septyni broliai keliavo po stebuklingą mišką patirdami nepaprastus nuotykius.

Mokiniams pastatyti spektaklį padėjo mokytojos  G.Pulmickienė, V.Šiurkienė, V.Krasauskienė, S.Daugėlienė.

2023 12 09 d. 2s mokinukai kartu su tėveliais aplankė Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą, …