Pagrindinis / Sveikiname !!! / 5 klasių mokinių anglų kalbos olimpiados I-ojo (mokyklos) turo rezultatai

5 klasių mokinių anglų kalbos olimpiados I-ojo (mokyklos) turo rezultatai

2018 m. vasario 8 d. Šiaulių Medelyno progimnazijoje buvo organizuotas 5 klasių mokinių anglų kalbos olimpiados I-asis (mokyklos) turas. Olimpiados tikslas buvo skatinti mokinių domėjimąsi anglų kalba, šia kalba kalbančių šalių kultūra, plėtoti mokinių kūrybinių gebėjimus.

Pirmąją vietą užėmė 5a klasės mokinė Emilija Liutikaitė (mokytoja I. Balčiūnienė). Antroji vieta atiteko Skirmantui Raliui (mokytoja M. Bartaševičiūtė – Grudžinskienė), trečiąja vieta dalijasi Arneta Bukantytė (mokytoja I. Balčiūnienė) bei Matas Jonas Petrovas (mokytoja M. Bartaševičiūtė – Grudžinskienė).

Sveikiname nugalėtojus. Linkime sėkmės Emilijai Liutikaitei, kuri atstovaus Medelyno progimnaziją Šiaulių miesto penktų klasių mokinių anglų kalbos olimpiadoje Jovaro progimnazijoje.

Tarptautinio edukacinio konkurso „Olympis 2023-Rudens sesija“ rezultatai