Svarbi informacija !
5 ir 7 kl. profesinis veiklinimas „Žaidžiame teatrą“ (aktoriaus profesija)

Š.m. rugsėjo 19 d. vyko 5 ir 7 klasės profesinis veiklinimas. Mokiniai susipažino su aktoriaus profesija kartu su teatro edukologe, Užupio teatro aktore Laura Butkute.

Aktorė Laura Butkutė mokinių klasuinėjo: Kas yra aktorius? Ką aktorius daro, kad įtikintų, jog jis yra aktorius? Kokias savybes turi turėti aktorius Kokias priemones aktorius naudoja savo darbe?

Ir gavo šiuos atsakymus, kad aktorius „turi lavinti vaizduotę, emocijas, aktoriaus profesijoje yra labai svarbu rinkti informaciją apie įvairias profesijas, stebėti aplinką, kurioje gyvena, kaip žmonės bendrauja“. Mokiniai sužinojo, kokie aktoriaus privalumai, patys vaikai bandė diskutuoti, kokie privalumai ir išdiskutavo šiuos: daug keliauja, turi būti drąsus lipti ant scenos, laisvas darbo grafikas, reikalauja pašaukimo ir atsidavimo, įdomi tuo, kad visada vyksta įdomūs dalykai, gali įsikūnyti į įvairius personažus.

Kas yra aktorius?

Aktorius yra žmogus, kuris

Ką aktorius daro, kad įtikintų, jog jis yra aktorius?

Kokias savybes turi turėti aktorius?

Kokias priemones aktorius naudoja savo darbe?

Turi lavinti vaizduotę, emocijas, aktoriaus profesija yra labai svarbu rinkti informacija apie įvairias profesijas, stebėti aplinką, kurioje gyvena, kaip žmonės bendrauja.

Sužinojo, kokie aktoriaus privalumai – vaikai pateikė atsakymus daug keliauja, turi būti drąsus lipti ant scenos, laisvas darbo grafikas, reikalauja pašaukimo ir atsidavimo, įdomi tuo, kad visada vyksta įdomūs dalykai, gali įsikūnyti į įvairius personažus.

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top