Pagrindinis / Mokyklos metraštis / 4a klasės projektas „Kelionė su knyga. H. K. Andersenas – karalius iš pasakininkų tarpo“.

Projektą pradėjome jau paskutinę mokslo metų dieną , atostogauti pasiimdami 46 pasakų H.K. Anderseno pasakų knygą “Dvylika gulbių”. Projektas skirtas 4a klasės mokiniams, tėveliams, šeimos nariams, mokyklos bendruomenei. Projekto tikslas- puoselėti asmenybės vertybių sistemą, plėsti mokinių patirtį, socialinę, pažinimo kompetencijas, lavinti kalbinį, erdvinį, vidinį – asmenišką intelektą, meilę knygai. Numatyta daug įvairiausių renginių, susitikimų, garsiai skaitomų knygų. Knygas mokiniams kas savaitę neformaliose aplinkose skaitys mokinių tėveliai. Šiandien knygos skaitymą pradėjo Lauryno mama, kuri ne tik skaitė mažai žinomą H. K. Anderseno pasaką, bet organizavo jos aptarimą. Labai dėkojame Lauryno mamai.

Mokytoja Jūra Briedienė

________________________________________________________________________________________
4a klasėje toliau vyksta projekto “Kelionė su knyga. H.K. Andersenas – karalius iš pasakininkų tarpo“ garsinis pasakų skaitymas. Pasakas skaito ir jas aptaria su visais mokinukais mokinių tėveliai. Mokiniai rašė savo mintis apie jausmus, patirtus perskaičius pasaką “Karalaitė ant žirnio” ir “Kiauliaganys”.Pasakas skaitė Liudviko ir Mykolo mamos.esame joms labai dėkingi. Dailės pamokos metu mokiniai piešė jiems  patikusios  pasakos iliustracijas.Baigus piešti iki galo, organizuosime iliustracijų parodą IIIa foje.Skaitant pasaką “Princesė ant žirnio” buvo renkama princesė, klausiusi pasakos, sėdėdama ant žirnio po pagalvėle. Princese, pajutusia žirnį, tapo Aistė Budrevičiūtė, kuri labai nustebo ir buvo laiminga, tapusi karalaite.

Mokytoja Jūra Briedienė.

“ Kelionė su knyga. H.K. Andersenas – karalius iš pasakininkų tarpo”.

Penktadieniais klasės mokinių tėveliai toliau skaito H.K. Anderseno  pasakas .Šį kartą svečiuose buvo Džiugo mama, kuri mokinukams skaitė pasaką „Bjaurusis ančiukas“, kurią perskaičius  visi labai aktyviai aptarė. Ir mokiniai, ir mama yra patenkinti, kad mokykloje yra tiek daug netradicinių erdvių, kur galima rengti įvairius renginius. Šį kartą mūsų pamoka vyko naująjame  kompetencijų  kambaryje, kur puiki ir jauki aplinka.  Po  to žiūrėjome animacinį filmuką „Bjaurusis ančiukas“ , lyginome su skaityta pasaka,dalinomės savo mintimis.

Mokytoja Jūra Briedienė.

KALĖDOS PRANCŪZIŠKAI.

Pasitikdami gražiausias metų šventes prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į projektą „Kalėdos prancūziškai“ („Le Noël …