Pagrindinis / Mokyklos metraštis / 4a klasės mokiniai su savo mokytoja lankėsi jaunųjų gamtininkų centre

4a klasės mokiniai su savo mokytoja lankėsi jaunųjų gamtininkų centre

Ankstyvą gegužės 23 rytą puikiai nusiteikę 4a klasės mokiniai su savo mokytoja iškeliavo į jaunųjų gamtininkų centrą, kuriame įsikūręs žirgynas. Arklys – išmintingiausias žmogaus prijaukintas  gyvūnas. Gal būt todėl su juo susiję tiek daug įvairių pasakojimų, įdomybių. Ketvirtokai susipažino su arklių veislėmis. Sužinojo, iš kur jie kilę, kokią reikšmę arkliai turėjo ir turi žmogaus gyvenime, koks arklys pasaulyje aukščiausias, koks – mažiausias. Visus nustebino tai, kad arkliai yra gurmanai, sveikuoliai, ilgaamžiai, sportininkai, keliauninkai, šokėjai, mėgstantys žaisti…Mokiniai pamatė, kaip reikia juos prižiūrėti, auginti, rūpintis.

Šiuo metu žirgai tapę aktyvaus poilsio pramoga. Kadangi daugelis ketvirtokų nebuvo joję, tai turėjo puikią galimybę pajodinėti po žaliąsias pievas.

Klasės mokytoja Laimutė

2023 12 09 d. 2s mokinukai kartu su tėveliais aplankė Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą, …