Pagrindinis / Mokyklos metraštis / 4-tų klasių mokinių anglų kalbos konkursas „1 2 3 – English is Fun to me“

4-tų klasių mokinių anglų kalbos konkursas „1 2 3 – English is Fun to me“

Kovo 22 dieną Medelyno progimnazijoje vyko 4-tų klasių mokinių anglų kalbos konkursas „1 2 3 – English is Fun to me“, kurio idėja – pasitikrinti ko išmokta per pirmuosius tris anglų kalbos mokymosi metus gilinti anglų kalbos žinias ir ugdyti mokinių gebėjimą kūrybiškai panaudoti turimas žinias, skatinti mokinių domėjimąsi anglų kalba bei šia kalba kalbančių šalių kultūra, skatinti mokinių saviraišką, iniciatyvumą, kūrybingumą, gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti.  Renginį organizavo anglų kalbos mokytojos I. Balčiūnienė, M. Bartaševičiūtė – Grudžinskienė, bei I. Rostovskienė.  Renginio vedėjai – Medelyno progimnazijos mokiniai  – D. Bartkutė ir Ž. Stasaitis. Konkurse dalyvavo aštuonių Šiaulių miesto mokyklų komandos. Renginį pradėjo mokytojos S. Daugėlienės paruošti mokiniai, sudainuodami populiarią dainą: „Don‘t Worry, Be Happy“ Fleita grojo 6c klasės mokinė M. Kivyliūtė.

Konkurso metu mokiniai, pasinaudodami pateiktais muzikos instrumentais, pristatė savo komandas, atliko gramatines užduotis, demonstravo ne tik anglų kalbos žinias, bet ir geografijos, biologijos, savo bei kitų kultūrų tradicijų ir papročių išmanymą, greitą reakciją ir gebėjimą bendradarbiauti.

Konkurso nugalėtojais tapo Ragainės progimnazijos moksleivių komanda. Antra vieta atiteko renginio šeimininkei – Medelyno progimnazijos komandai, trečia – Centro pradinės mokiniams.

Konkurso dalyviai buvo apdovanoti už geriausias anglų kalbos žinias (Kudirkos progimnazija), už kūrybingumą (Sandoros progimnazija). Linksmiausia buvo nominuota Juventos progimnazijos komanda, draugiškiausia pripažinta Salduvės progimnazijos komanda, labiausiai gebantys bendradarbiauti – Jovaro progimnazijos mokiniai. Konkurso dalyviai buvo apdovanoti diplomais bei prizais.

Konkurso organizatorės nuoširdžiai dėkoja komisijos nariams A. Stonienei, D.Česnauskienei ir M.Šimkui bei visiems talkinusiems Medelyno progimnazijos mokiniams.

KALĖDOS PRANCŪZIŠKAI.

Pasitikdami gražiausias metų šventes prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į projektą „Kalėdos prancūziškai“ („Le Noël …