Pagrindinis / Mokyklos metraštis / 4-okų anglų kalbos renginys „In the land of English“ („Anglų kalbos šalyje“)

4-okų anglų kalbos renginys „In the land of English“ („Anglų kalbos šalyje“)

„Sandoros” progimnazijoje vyko 4-okų anglų kalbos renginys „In the land of English“ („Anglų kalbos šalyje“). Nuotaikingai keliauti po anglų kalbos šalį ir įveikti šešias skirtingas užduotis pasiryžo net 12 komandų iš 11 skirtingų Šiaulių apskrities mokyklų.

Renginio dalyviai sprendė kryžiažodžius, žaidė, šoko, vaidino… Netrūko ir atkaklios kovos, nes mokiniai konkuravo tarpusavyje atlikdami interaktyvias užduotis ant „Sandoros“ progimnazijos išmaniųjų grindų. Visas šis mokinių triūsas – ne tik siekiant susipažinti su kitų mokyklų bendraamžiais, patobulinti bendravimo anglų kalba įgūdžius. Komandos turėjo tikslą… Išgelbėti pasakų princesę 🙂
Renginio pabaigoje dalyviai už sumanumą, kūrybiškumą ir bendrą komandinį darbą buvo apdovanoti mokyklos padėkos raštais, simbolinėmis dovanomis ir sandorietės Julijos Jevtušenkaitės energingu kūriniu būgnų ritmu.

KALĖDOS PRANCŪZIŠKAI.

Pasitikdami gražiausias metų šventes prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į projektą „Kalėdos prancūziškai“ („Le Noël …