4 klasių mokinių anglų kalbos olimpiados I-asis (mokyklos) turas

2018 m. kovo 15 d. Šiaulių Medelyno progimnazijoje organizuotas 4 klasių mokinių anglų kalbos olimpiados I-asis (mokyklos) turas. Olimpiados tikslas buvo skatinti mokinių domėjimąsi anglų kalba, šia kalba kalbančių šalių kultūra, plėtoti mokinių kūrybinius gebėjimus. Olimpiadoje dalyvavo devyni mokyklos ketvirtokai. Mokiniai atliko žodyno, gramatikos vartojimo, skaitymo ir kitas užduotis. Pirmąją vietą užėmė 4c klasės mokinys Itanas Germanavičius (mokytoja I. Balčiūnienė). Sveikiname nugalėtoją ir linkime jam sėkmės  atstovaujant Medelyno progimnaziją Šiaulių miesto ketvirtų klasių mokinių anglų kalbos olimpiadoje.

Nacionalinis loginio mąstymo ir problemų sprendimo konkursas

Lapkričio 30 d. Medelyno progimnazijos 3-4 klasių mokiniai dalyvavo Nacionalinio egzaminų centro organizuotame Nacionaliniame loginio …