4-7 kl. profesinis veiklinimas „Išlaisvinkime savo kūrybiškumą su VR“ (virtualios realybės kūrėjo profesija)

Š. m. spalio 2 d. 4-7 klasių mokiniai dalyvavo Auginame ateitį vykdomo projekto „Išlaisvinkime savo kūrybiškumą su VR“ užsiėmime. Užsiėmimo metu edukatoriai Linas ir Samuelis mokinius supažindino su virtualios realybės kūrėjo profesija, mokiniai turėjo galimybę patys pasigaminti virtualios realybės peržiūros prietaisą bei sukurti jam turinį (kompiuterinį žaidimą). Projekto tikslas yra skatinti mokinių kūrybiškumą per pažintį su naujausiomis technologijomis. Tikimasi, kad susidomėję mokiniai ir toliau ugdys įgytus įgudžius namuose.

Mokinių atsiliepimai:

„Taip, labai patiko! Nes sužinojau kaip programuoti, ko tikrai nežinojau…  Patiko kūrybos procesai:) Labai patiko vadovai. Tikrai pabandyčiau dar kartą!“

„Taip, patiko rekomenduoju! Ir būtų smagu dar kartą.“

„Taip labai patiko, sužinojau kaip programuoti, vadovai labai patiko, ir patiko, kad tai nebuvo labai kažkoks sunkus dalykas“.

Kūrybinių darbų paroda „Dovana Žemei“

Medelyno progimnazijos pradinių klasių mokiniai, sveikindami Žemę su jos diena, pakvietė bendruomenės narius į  kūrybinių …