Svarbi informacija !
3c klasės pilietiškumo pamoka mokyklos bibliotekoje

3c klasės pilietiškumo pamoka mokyklos bibliotekoje

Vasario 14 d. pasaulio pažinimo pamoka, skirta Lietuvos šimtmečiui,  3c klasės mokiniams vyko mokyklos bibliotekoje. Pasipuošusi lietuvių liaudies tautiniais rūbais vaikus pasitiko  bibliotekininkė Janina Vadeikienė. Ji mokiniams papasakojo apie svarbiausius Lietuvos istorinius įvykius, siekiant nepriklausomybės, pristatė mokiniams skaidres ,,Nenugalėtoji Lietuva“. Mokiniai apžiūrėjo klasės draugės Adrijos atsineštą prosenelės išaustą tautinę juostą, aptarė jos spalvas,  simbolius. Pasitikrino savo istorines žinias, atsakydami į viktorinos ,,Ką aš žinau apie Lietuvą?“ klausimus. Baigiantis pamokai smagu buvo visiems kartu padainuoti dainą ,Kokia nuostabi, Lietuva, esi“.

Po tokios pamokos vaikai pajuto dar didesnę bendrystę ne tik klasėje vieni su kitais, bet ir su visa tauta, švenčiančia šimtmetį.

Parašyk savo nuomonę

Scroll To Top