3c klasės mokinių ekskursija į ŠPRC Mechanikos skyrių

Kovo 6 d. 3c klasės mokiniai dalyvavo profesinio veiklinimo  ,,Opa“ užsiėmime  ,,Elektrikų darbai“ ŠPRC  Mechanikos skyriuje. Ekskursijos metu  mokiniai aplankė elektromechanikos, santechnikos, elektrikų ir  suvirinimo klases. Vaikai stebėjo įvairias stakles, įrenginius, mašinas, prietaisus ir, kaip su jomis mokosi dirbti Mechanikos skyriaus mokiniai. Bandė patys šiuolaikiniais elektrikų prietaisais  matuoti patalpų ilgį, įvairių daiktų temperatūrą, elektros srovę, tekančią laidais, junginėti elektros jungiklius. Suvirinimo klasėje, užsidėję specialius akinius,  bandė pjaustyti metalą. Visiems vaikams buvo įdomu stebėti, kaip šiuolaikinės modernios staklės lazerio pagalba pjausto visokias detales iš metalo. Gamybos mokytojas, visiems stebint,  išpjaustė metalinį vorą. Parodė iš metalo išpjaustytus  įvairius daiktus: stalus, krosneles, gėlių stovus, namų puošybai skirtus dirbinius ir kt.  Šis profesinio veiklinimo  užsiėmimas trečiokams tikrai buvo įdomus ir naudingas.

Taip pat skaitykite

Medelyno progimnazijos savaitė be patyčių

Š.m. kovo 7–14 d. Medelyno progimnazijoje vyks įvairūs renginiai, skatinantys mokinių gerumą ir sąmoningumą.