Pagrindinis / Karjeros centro renginiai / 3c klasė dalyvavo Šiaulių dailės galerijos edukacijoje “Menas ir technologijos”

3c klasė dalyvavo Šiaulių dailės galerijos edukacijoje “Menas ir technologijos”

Š.m. gruodžio 5 d. 3C klasės mokiniai lankėsi Šiaulių dailės galerijos edukacijoje „Menas ir technologijos“.

Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai susipažino su meno ir technologijų ryšio svarba, jų vystymusi nuo pirmųjų žmonių piešinių urvuose iki sudėtingų šiuolaikinių technologijų. Dalyviai sužinojo kaip skirtingais laikmečiais buvo išgaunami įvairūs pigmentai, kaip keitėsi menas vystantis įvairioms technologijoms, kaip menininkai dabartiniais laikais pasitelkia technologinius sprendimus savo idėjoms įgyvendinti. Praktinės veiklos metu mokiniai su planšetėmis tapo vaizdų detektyvais ir ieškojo meno kūrinių galerijoje, vėliau kūrė savo išskirtinius magnetukus.

2023 12 09 d. 2s mokinukai kartu su tėveliais aplankė Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą, …