Pagrindinis / Mokyklos naujienos / 3c ir 4a klasės nuotaikinga išvyka į geležinkelio stotį.

3c ir 4a klasės nuotaikinga išvyka į geležinkelio stotį.

Ruduo, vieniems gražiausiais, o kitiems pats liūdniausiais metų laikas. 3c ir 4a klasės mokiniams rudenį nuobodžiauti netenka. Spalio 11 dieną kartu su mokytojomis Laimute ir Regina mokiniai skubėjo į geležinkelio stotį, o iš ten sėdę į traukinį grožėjosi geltonais, rudais, žaliais ir kitokios spalvos lapais, kurie krenta nuo jų apsunkusių šakų.

Radviliškis – miestas šiaurinėje Lietuvos dalyje. Nuo seno jis vadinamas geležinkelininkų miestu. Mokiniai ne tik stebėjo traukinius, bet ir pabuvojo Radviliškio miesto viešojoje bibliotekoje. Vaikai žiūrėjo lėlių spektaklį „Peliukai skaitytojai“, žaidė įvairius žaidimus Žaislotekoje ir lankėsi Kraštotyros skyriuje.

Įsimintini įspūdžiai – buvom, dalyvavom ir daug ką sužinojom.

Pavasario atostogos Prancūzijoje.

Jau antrus metus iš eilės pavasario atostogas prancūzų kalbos besimokantys mokiniai praleidžia kelionėje. Pakeliui į …