3b klasės veiklos

Rugsėjo 13 dieną 3a,b ir c klasių mokiniai susirinko į sporto šventę, kur varžėsi kvadrato varžybose, linksmai žaidė estafetes. Vaikai buvo smagiai nusiteikę ir džiaugėsi galėdami kartu draugiškai sportuoti.

Rugsėjo 10 dieną 3b klasės mokiniai džiaugėsi gražiu oru ir galimybe apsilankyti Šiaulių  botanikos sode.Vaikai grožėjusi augalais, juos tyrinėjo, klausėsi pasakojimo apie augalijos pasaulį.

Rugsėjo 7 dieną 3b klasės mokiniai lankėsi Šiaulių Policijos muziejuje, kur juos pasitiko policijos pareigūnas ir papasakojo apie atsakingą policininko darbą, diskutavo su vaikais , kokių savybių reikia policininko profesijai. Vaikai smalsiai apžiūrėjo policijos muziejų,domėjosi eksponatais.

Rugsėjo 6 dieną 3b klasės vaikai vyko į UAB  „Baltik vairas“.Vaikai sužinojo, kaip gaminami dviratukai, kiek darbo, pastangų ir kantrybės reikia, kad dviračiai išriedėtų iš gamyklos.

Rugsėjo 5 dieną 3b klasės vaikams ir jų tėveliams veiklos netrūko –  iš ryto vaikai mokėsi  šokio ir ruošėsi  savanoriško šokio rekordo siekimui. O vakare dalyvavo akcijoje „Ilgiausias pasaulyje sugedęs telefonas“.

Rugsėjo 4 dieną 3b klasės mokiniai lankėsi Šiaulių Dailės galerijoje, kur vyko edukacinis užsiėmimas „Kas ta grafika?“. Vaikai susipažino su grafikos menu, patys išbandė grafikos meno paslaptis perteikti popieriaus lape.

Taip pat skaitykite

Renginys ,,Aktyvus- sveikas –laimingas“

Gegužės 22 d.  mokyklos ketvirtokai su savo mokytojais dalyvavo  prevenciniame   renginyje ,,Aktyvus- sveikas –laimingas“, kuris …