Pagrindinis / Mokyklos naujienos / 3b klasės renginys “Graži mūsų šeimynėlė”

3b klasės renginys “Graži mūsų šeimynėlė”

Balandžio 30 dieną vyko 3b klasės renginys “Graži mūsų šeimynėlė”. Renginio metu vaikams grojo mokinės Albos močiutė. Mokiniai deklamavo, šoko ir dainavo į renginį atvykusiems svečiams. Mokiniai džiaugėsi, kad į šventę atvyko seneliai, močiutės ir kiti šeimos nariai, jie padovanojo ne tik savo šypsenas, bet ir savo padarytus, žaismingus pavasario žiedus.
Šventės metu buvo pagerbtos ir mamytės. Jos buvo apdovanotos vaikų pagamintais darbeliais. Šventę vainikavo bendri visų dalyvių šokiai “Graži mūsų šeimynėlė” ir “Polka”. Po nuotaikingo patrepsėjimo visi skubėjo prie šventinio vaišių stalo.
Puiki nuotaika, padėkos ir šventės kermošius suvienijo visą klasės bendruomenę

Respublikinė virtuali pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų – piešinių – paroda „Sportas mano šeimoje“

RESPUBLIKINĖ VIRTUALI  PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ – PIEŠINIŲ –  PARODA  ,,SPORTAS MANO ŠEIMOJE“   …