Pagrindinis / Mokyklos metraštis / 3b ir 4c klasių mokiniai konferencijoje „Saugus, aktyvus ir sveikas – 6“ Romuvos progimnazijoje

Lapkričio 10 d.  Šiaulių ,,Romuvos” progimnazijoje vyko Šiaulių miesto mokinių pažintinė – praktinė konferencija ,, Saugus, aktyvus ir sveikas-6″. Iš viso miesto atvykę mokiniai dalijosi mintimis apie sportą, mitybą, poilsį, rengė viktorinas. Konferencijoje dalyvavo ir Medelyno progimnazijos 3 b ir 4 c kl. mokiniai . 3b klasės mokiniai  E. Seirackas ir K. Raguckaitė pristatė pranešimą ,, Augu sveikas“, G. Labanauskaitė ir A. Dambrauskaitė – ,, Sportas – sveikata“.  4c klasės mokiniai paruošė ir pristatė tokius pranešimus: M. Jaugelytė ,, Sveikas gyvenimo būdas“, M. Kivyliūtė ,, Sveika gyvensena“, U. Kurtinaitytė ,, Šokis – tai kūno kalba“, A. Vilkauskaitė ,, Žirgų sportas“.  Mokinius šiai konferencijai paruošė mokytojos V. Dubickienė ir L. Račkauskienė.

2023 12 09 d. 2s mokinukai kartu su tėveliais aplankė Kretingos muziejaus Tradicinių amatų centrą, …