Pagrindinis / Karjeros centro renginiai / 3a klasės mokiniai lankėsi ŠPRC Statybos skyriuje, dalyvavo edukaciniame užsiėmime ƒ„Dažymo darbai”

Balandžio 14 dieną 3a klasės mokiniai lankėsi ŠPRC Statybos skyriuje, dalyvavo edukaciniame užsiėmime ƒ„Dažymo darbai”. Mokiniai sužinojo, kaip turi būti paruošta siena dažymui, kokie naudojami darbo įrankiai. Trečiokai patys turėjo galimybę dažyti sienas. Mokiniai susiskirstė į grupeles, jiems padėjo mokyklos pirmo kurso studentai. Vaikai apsauginėmis dažymo juostelėmis sukūrė ornamentus, po to juos dažė. Užsiėmimas mokiniams labai patiko.

Daiva Žalienė

VDM akcija “DAROM!”

Atšilus orams vis dažniau su VDM vaikučiais išeiname į lauką. Pastebėjome ,kad mokyklos   stadione labai …