Pagrindinis / Mokyklos naujienos / 3a klasės mokiniai dalyvavo ankstyvojo profesinio orientavimo ,,OPA” projekto užsiėmime ,,Reklama su šypsena”

Vasario 12 dieną IIIa klasės mokiniai dalyvavo ankstyvojo profesinio orientavimo projekto „OPA” užsiėmime „Reklama su šypsena”, kuris vyko ŠPRC elektronikos ir administravimo skyriuje.

Trečiokai ne tik sužinojo, kad reklama – tai informacija skirta paveikti potencialius pirkėjus ar tikslinę grupę atlikti įvairius veiksmus susijusius su prekės pirkimu, vartojimu, bet ir patys kūrė reklamą, ją pristatė savo bendraamžiams.

Visiems buvo labai smagu prisiliesti prie šiuolaikinės reklamos būdų, kuri šiandien su šypsena įvairiai veikia įvairaus amžiaus audutoriją.

Dėkojame ŠPRC elektronikos ir administravimo skyriaus darbuotojams už šaunų užsiėmimą.

Mokytoja Regina

Poezijos šventė mokykloje „Gražiausi žodžiai Lietuvai”

2024 m. balandžio 18 d. mūsų mokykloje įvyko ypatingas renginys – poezijos šventė, kurios metu …