Pagrindinis / Mokyklos metraštis / 3 c klasės mokinės dalyvavo popietėje ,,Kalba gimtoji lūposna įdėta”

3 c klasės mokinės dalyvavo popietėje ,,Kalba gimtoji lūposna įdėta”

Vasario 27d. 3 c klasės  mokinės Eglė Girdvainytė, Miglė Kivyliūtė, Gabrielė Mažeikaitė ir Austėja Vitkauskaitė dalyvavo popietėje ,,Kalba gimtoji lūposna įdėta” , kuri vyko Zoknių progimnazijoje. Popietė skirta Tarptautinei gimtosios kalbos dienai paminėti.. Eglė deklamavo eilėraštį apie kiškio ausis,  Gabrielė pasekė pačios sukurtą pasaką apie keliauninkus,  Miglė pristatė klasės draugų kūrybą: eilėraščius, pasakas, sakmes. o Austėja skaitė pasakojimą  apie gilių kavą. Daug gražių posmų , pasakų, pasakojimų išgirdome iš pačių mažiausiųjų. Akį džiugino  gražios, įdomios iliustracijos. Pradinukai mokosi gražiai kalbėti, sklandžiai dėstyti savo mintis, iliustruoti ir  inscenizuoti.

Mokytoja Laimutė

KALĖDOS PRANCŪZIŠKAI.

Pasitikdami gražiausias metų šventes prancūzų kalbos besimokantys mokiniai įsitraukė į projektą „Kalėdos prancūziškai“ („Le Noël …