3 – 4 klasių olimpiadų dalyviai, buvo pakviesti į šventę ,,Tarp žiedų“

Gegužės 21dieną Šiaulių miesto 3 – 4 klasių mokiniai, olimpiadų dalyviai, buvo pakviesti į šventę ,,Tarp žiedų“, kuri vyko Dainų progimnazijoje. Lietuvių kalbos, matematikos ir pasaulio pažinimo olimpiadose dalyvavo net 123 miesto mokiniai.
Apdovanojimuose pagerbti ir mūsų mokyklos mokiniai : Kristina Bielskytė, Augustas Bartkevičius, Lukas Grigaliūnas (3a), Vilija Mikolavičiūtė ( 3c) , Rugilė Každailevičiūtė (4a), Rusnė Balčiūnaitė ( 4c).
Pakiliai visus nuteikė Dainų progimnazijos šokėjai, kurie šventiškai sutiko ir viso renginio metu savo šokiais džiugino mokytojus ir mokinius. Olimpiadų dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, dovanėlėmis.
Mes didžiuojamės savo mokiniais!

Mokytojos Birutė, Laimutė, Snieguolė, Vida

Gegužės 18 dieną mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo miesto renginyje “Muziejų naktis 2019”.

Šiaulių geležinkelių muziejuje 1m klasės mokiniai kartu su 8b klasės vyresniais draugais suvaidino spektaklį “Ponas …